Cinque Terre honeymoon

by admin

Od východu až po západ slnka.. sme s Veronikou a Karolom strávili v prekrásnom prostredí Cinque Terre, aby sme zachytili ich spoločné chvíle na svadobnej ceste.. 

Po dlhej ceste autom zo Slovenska na severozápad Talianska, sme si zdriemli len na pár hodín, aby sme už skoro ráno chytili vlak do Vernazzy a dostavili sa na TO miesto, odkiaľ bol tento nádherný výhľad na mesto.. Chvíľu sme len stáli, vychutnávali si ho a čakali na to, kým slniečko trošku vykukne.. Boli sme tu sami..

Veronika a Karol sú sympatickí mladomanželia, ktorí spolu (ne)radi cestujú a so svojimi zážitkami, dojmami, radosťami aj trápeniami sa delia na svojom blogu www.shemakesmetravel.com 🙂 Hovoria si aj Lover & Hater a nebude vám trvať dlho, kým zistíte, kto z nich je Lover a kto Hater.. 😀 Hlavne, keď si pozriete náš fotopríbeh, ktorý vznikol pre magazín Dream & live.. 😉

Honeymoon fotenie sme si po prvých stretnutiach a foteniach s Veronikou spoločne vysnívali a dopadlo nad naše očakávania.. 🙂 Náš tajný plán prešiel aj u manželov a napriek tomu, že predpovede počasia nevyzerali moc ružovo, čakal nás začiatkom septembra krásny slnečný a takmer letný deň..

Napriek tomu, že Veronika a Karol mali oči len pre seba, nemohli si nevšimnúť krásne reakcie ľudí naokolo.. Je úžasné sledovať, ako na takýchto miestach ľudia – domáci aj turisti – reagujú na dvojicu mladomanželov.. Usmievajú sa, gratulujú, tlieskajú, fotia.. a vo vzduchu sa vznáša tak neskutočne príjemná energia lásky a prajnosti..

Sú to tie prekrásne výnimočné okamihy, ktoré zažijete len párkrát za život.. a preto si ich treba vychutnať dosýta a zakonzervovať čosi aj do fotiek, pri ktorých môžete opätovne spomínať..

Najdlhšie sme sa zdržali v mestečku Manarola.. Priznám sa, je to moje najobľúbenejšie mestečko zo všetkých piatich, ktoré tvoria Cinque Terre.. 🙂

V mestečku Riomaggiore sme náš fotovýlet ukončili a zvečnili tam posledné slnečné lúče..

 

Mohlo by sa vám pačiť