Časopis na mieru

by admin

„Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život.“
Hans Christian Andersen

Časopis na mieru z našej dielne bude tou najkrajšou rozprávkou, ku ktorej sa stále budete chcieť vracať..

Unikátny časopis o vás.. pre vás.. pre radosť :)!
Už od roku 2014, s láskou pripravujeme vaše stránky plné radosti a úsmevov.. 

Ide o harmonické spojenie fotiek, ktoré majú dušu a zachytia tie najkrajšie spoločné chvíle a emócie s príbehom, ktorý nikto nenapíše lepšie ako vy sami..

Samozrejme, s našou pomocou ;)! Sme tu pre vás od prvotných konzultácii, prípravy konceptu, zážitkového fotenia, pomoci s textom, cez grafickú úpravu až po samotný výtlačok, ktorý si budete s obľubou listovať nielen vy, ale aj vaše deti a vnúčatá.. 

Pamiatka na celý život – darček, na ktorý sa nezabúda.. 

Časopis s fotkami pre radosť a grafikou na mieru, ktorý nesie váš príbeh, je ideálny ako hodnotný darček k svadbe, výročiu, okrúhlemu jubileu, narodeniu dieťatka alebo Vianociam.

Darujte (si) niečo viac – darujte kus seba, zážitok a spomienku v jednom! Darujte darček, ktorý má hodnotu rodinného pokladu. Darujte darček, na ktorý sa nezabúda..

Aké príbehy sú pre váš časopis na mieru ako stvorené?

  • príbeh našej lásky.. spojte fotenie pra radosť s pamiatkou na začiatky vášho vzťahu či obdobie zásnub a budete mať prekrásny láskyplný darček napr. k svadbe či výročiu a spomienku na predsvadobné obdobie
  • príbeh našej rodiny.. existuje život PRED narodením vášho dieťatka a PO jeho narodení.. zvečnite vaše posledné spoločné chvíle ako dvojice (hneď po radostnej správe a(lebo) neskôr s bruškom) a prvých chvíľ s novým členom vašej rodiny.. s pocitmi lásky, o ktorej ste ani nevedeli, že ju v sebe máte.. Vznik rodiny je veľmi emotívnym príbehom, ktorý si rozhodne zaslúži svoju vlastnú rozprávku ukrytú medzi stránkami s fotkami zachytávajúcimi vaše šťastie a lásku..
  • príbeh splneného sna.. či už je to let balónom, vydanie knižky, založenie značky či návšteva vášho vysneného miesta, nič vám radosť zo splneného sna neprinesie späť tak, ako listovanie v časopise, kde sú tieto výnimočné okamihy zachytené na fotkách spolu s vašimi pocitmi..
  • príbeh značky.. ak robíte, čo milujete, je to cítiť.. no nebojte sa to vašim zákazníkom ukázať na vašej webstránke či sociálnych sieťach alebo im dovoľte rovno sa vášho príbehu dotknúť a prelistovať si v ňom.. Váš firemný časopis na mieru bude dokonalou prezentáciou vašej značky!

♥♥♥

Viac ukážok našich prác nájdete v galérii, orientačný cenník v našej ponuke alebo nás neváhajte kontaktovať, radi odpovieme na všetky vaše otázky!