O mne

by admin

Radosť, láska a krása.. sú všade okolo nás.. ♥

♥♥♥

Mám to šťastie, že mojou prácou, ktorá ma najviac baví a napĺňa, je zachytávať ich.. 

V mojej tvorbe sa snúbi romantický až snový pohľad na svet “cez ružové okuliare” s čistým prirodzeným štýlom zachytávajúcim tie najkrajšie okamihy a emócie..

Najradšej fotím dvojice, ich lásku, šťastie a pohodu, ktorá medzi nimi je. Rada zachytávam krásu (vnútornú aj vonkajšiu) ľudí na portrétoch jednotlivcov. Venujem sa tiež biznis fotkám trochu inak a produktovým fotkám pre radosť, keď spolupracujem so šikovnými ľuďmi, ktorí si takýmito sviežimi modernými fotkami prezentujú svoju prácu a produkty. Väčšinou fotím v exteriéri, na prirodzenom svetle. Úplne najradšej však fotím v zahraničí, na dovolenkách. Ľudia sú uvoľnení, obklopení krásnymi scenériami a na pamiatku im zostanú fotky pre radosť z ich obľúbenej dovolenkovej destinácie. Každé takéto fotenie je zároveň mojím malým splneným snom.. čo viac si priať ;)?

♥♥♥

Okrem fotenia sa venujem svojmu srdcového projektu – blogu a magazínu Dream & live, ktoré sú o snívaní, plnení snov a inšpiráciách, ktoré robia náš život krajším.. 

Viac z môjho rozprávkového pohľadu na svet si môžete pozrieť na stránke www.dreamandlive.sk ♥

Mojou aktuálne najväčšou vášňou je tvorba pastelových papierových radostí – diárov, zápisníkov a plánovačov pre ženy, ktoré im pomáhajú na ceste za svojím najlepším ja.

Viac z tejto tvorby si viete pozrieť na stránke shop.dreamandlive.sk

♥♥♥

Fotopríbeh môjho života..

Fotky pre radosť vznikli v roku 2011, krátko po tom, ako môj manžel (vtedy ešte snúbenec), po prezretí mojich predošlých fotiek a vypočutí mojej skrytej vášne pre fotenie a fotky, odhalil moju celoživotnú lásku a na narodeniny mi ako “investíciu do budúcnosti” daroval moju prvú zrkadlovku.. 🙂 Bol to on, čo veril v to, že TO dokážem, oveľa skôr ako som si sama dovolila túto myšlienku vôbec pripustiť. A je to stále on, čo ma najviac povzbudzuje v tom, aby som išla za svojím snom.. V roku 2011 sme kúpili doménu fotkypreradost.sk, ktorú sa dodnes snažím napĺňať – presne tak ako kedysi – fotkami pre radosť.. ♥

Snažím sa o to, aby fotenie prinášalo radosť nielen mne ale aj tým, ktorých fotím, aby pre nich fotenie nebolo povinnosťou, ktorú si treba raz za čas pretrpieť pre pokoj v rodine :), ale príjemným zážitkom a darčekom, na ktorý sa nezabúda.. Aby sa ľudia k spoločne nafoteným fotkám vracali s láskou, radosťou a úsmevom na tvári. Pretože to je to, čo mi dáva zmysel, čo ma motivuje a posúva vpred..

♥♥♥

Fotky pre radosť – ten najkrajší darček pre vás..

Fotenie a následný výber a úprava fotiek sú pre mňa stále malými Vianocami.. A upravené fotky sú darčekmi, ktoré potešia a rozžiaria oči nielen mne, ale hlavne ľuďom, ktorých som fotila a ich blízkym. Tak, ako darček poteší najviac, keď je darovaný od srdca, starostlivo vyberaný a ešte k tomu aj pekne zabalený, podobne to platí aj pri fotkách. Dôležité je nadšenie a radosť fotografa pri fotení, uvoľnená atmosféra a dobrá nálada všetkých zúčastnených, starostlivý výber najlepších fotiek a grafická úprava, ktorá fotky vyšperkuje do finálnej darčekovej podoby.. 🙂

A či už si vyberiete dodanie v elektronickej podobe alebo v ručne robenej zamatovej krabičke s usb kľúčom a tlačenými fotkami, to už je na vás.. Garancia 100% radosti je zaručená.. ♥