Radosť

Radosť v názve Fotky pre radosť nie je náhodou.. 🙂 Fotím pre radosť – moju aj vašu a vždy sa snažím o to, aby ste sa k spoločne nafoteným fotkám vracali s láskou, radosťou a úsmevom na tvári. VAŠA RADOSŤ a spokojnosť je pre mňa na prvom mieste a je pre mňa tou najkrajšou odmenou..

♥♥♥♥♥

“Ďakujeme za rozprávkový zážitok a nádherné fotky. “Zobrať” ťa aj s Tomim na svadobnú cestu bol super nápad. Nikdy na ten deň nezabudnem. Ak váhate, či sú svadobné portréty z honeymoon dobrý nápad, tak s tým prestaňte a napíšte Katke. Ja sa na ne neviem vynadívať a už sa teším, keď ich dám do nejakej krásnej knihy a budem držať aj reálne v rukách.”
Veronika Š.

♥♥♥♥♥

“Čo odlišuje dobré výsledky od tých dychberúcich je cit, vášeň, porozumenie tomu čo robím a už pri produkte vycítiť aký je, v akých fotkách/záberoch bude vynikať a skvelo vyzerať. Katka má jedny z najkrásnejších produktových fotiek aké som kedy videla. Dokáže vnímať príbeh značky a zachytiť ho vo fotkách, farbách, štylizácii. Má obzvlášť oko pre všetko čo je ženské, jemné, romantické a dokáže to skrz fotky vyjadriť. Fotila mi produkty Self a rovno som ju oslovila o ďalšiu spoluprácu, pretože viem, že výsledok bude rozhodne krásny  Ďakujem a moc držím palce!”
Bea – Gravitas

♥♥♥♥♥

“Ku Katke som sa dostala úplne náhodne, ale o to väčšiu stopu nechala v mojom živote.. 🙂 Začalo sa to fotením v Paríži, odkiaľ vznikli neskutočne krásne zábery – málo ľudí/fotografov má taký cit na to ako Katka, ktorá zachytila tie najkrajšie momenty – a pokračovalo to jedinečným magazínom.. 🙂 Už teraz sa neviem dočkať, kedy sa opäť postavím pred objektív šikovnej fotografky :)”
Klaudia F.

♥♥♥♥♥

“Ďakujeme za krásne fotky z rodinného fotenia. Mali sme pri fotení veľkú pohodu. Katka s nami strávila pol dňa a podarilo sa jej zachytiť krásne momenty.”
Petra L.

♥♥♥♥♥

“S Katkou nás dala dokopy, ako to už býva, náhoda. Fotky pre radosť som sledovala už dlhšie a vždy mi spríjemnili túlanie sa po sociálnych sieťach  Neskôr som zistila, že s Katkou máme spoločnú známu, odhodlala som sa ju osloviť a už sa vytešujem z prekrásnych, jemných, ba až snových produktových fotiek mojich náušničiek. A ako bonus k tomu, Katka je až anjelsky milá a zasnená bytosť, s ktorou je radosť nielen spolupracovať, ale aj pokecať 

♥♥♥♥♥

“Vďaka časopisu Svadba sme mali možnosť stráviť jednu úžasnú aprílovú sobotu s fotografkou Katkou, ktorá nás veľmi prekvapila svojou otvorenosťou, nápadmi, priateľskosťou, ústretovosťou, pokorou a najmä profesionalitou. Jej fotky vždy zachytia nielen to, čo treba, ale omnoho omnoho viac. Katka má cit pre ľudí a pre svoju prácu 🙂 veľa úspechov naďalej 🙂 a ĎAKUJEME ♥”
Dominika F.

♥♥♥♥♥

“Katka je talent. Fotky, ktoré pre moje produkty urobila, mi doslova vyrazili dych :)! Pomohla mojim sviečkam Jemnô dodať ten správny šmrnc a atmosféru. Spolupráca bola veľmi príjemná, s Katkou sa skvele komunikuje, je promptná a výsledok stál za to. Určite odporúčam, a nie len na produktové fotenia ;)”
Baška – Jemnô

♥♥♥♥♥

“Možnosť fotiť s Katkou je vec, za ktorú som v roku 2016 najviac vďačná. Nielenže je perfektná fotografka a dokáže úplne krásne pretaviť predstavu do fotky, ale je aj skvelým človekom! Ďakujem za to, že som ju mala možnosť spoznať a pracovať s ňou!”
Peťka Č.

♥♥♥♥♥

“Katka fotila našu rodinu. Našla nádhernú prírodu a jej jedinečný a príjemný prístup k foteniu vytvoril fotky, o ktorých môžete len snívať. Máme pamiatku na celý život. Ďakujeme Katka, si super!”
Eduard M.

“I would love to say thank you Katka once more, for the amazing pictures you have made. Also for the high quality work and professionalism. For sure we will make another shooting in future.”
Flavia M.

♥♥♥♥♥

“S Katkou sa pozname od “výšky” a už vtedy ma jej umelecké nápady fascinovali 😉 Potom prišlo naše prvé spoločné sesterské fotenie – koopec srandy, uvoľnená atmosféra a nádherne fotky 🙂 Druhé fotenie bolo s mojím drahým a už sme boli ako-tak zohratí, Katka mala super nápady a zase to bol úžasný zážitok, ešte lepší ako prvýkrát 😉 A zatiaľ naša posledná spolupráca – zásnuby v Paríži – to sa nedá opísať, proste radosť, zábava, pohoda, profesionalita, a ako bonus náš vlastný časopis!!! Ako inak to môže pokračovať, než svadobné fotenie? Pre mna TOP fotografka s neuveriteľnými nápadmi, s citom pre detail a jedinečným spracovaním výsledku 🙂 A to sa nerada fotim… :D”
Saša B.

♥♥♥♥♥

„Časopis na mieru je čerešničkou na torte. Je to proste TOP! Najprv som si myslela, že si len niekde založíme a zarámujeme fotky z Paríža a možno časom spomienky vyprchajú. Ale tým, že sme písali svoje dojmy a pocity PRED a PO, je to jedinečné a bude nám to stále pripomínať, ako sme sa vtedy cítili a ako sme ten výnimočný moment prežívali. Aj fotky nám pripomenú ten skvelý okamih, ale keď si človek spätne číta svoje vlastné slová, je to veľmi intímne a vždy sa znova ocitnem tam pod Eiffelovkou..“
Saška B.

♥♥♥♥♥

“Katka pre mňa fotí produktové fotografie už viac ako 3 roky. Je nielen výborná fotografka s nápadom, ale tiež foodstylerka. Jej fotky sú kompozične dokonalé, vždy zladené, vystihujúce podstatu. Je to profesionálka a je pre mňa radosť s ňou spolupracovať.”
Janka – La Caramela

♥♥♥♥♥

“Ďakujem naozaj krásne Katke, že mi ukázala, že profesionálne fotenie môže byť aj milé, veselé a hlavne prirodzené 🙂 Hneď na začiatku zo mňa opadla nervozita a už to bolo len o radosti a tešení sa na krásne fotečky :)) Určite by som si to ešte rada zopakovala 😉 Ďakujeeeem a odporúčam!!!!”
Lenka G.

♥♥♥♥♥

“Po roku a pol hromadenia rozmazaných rodinných fotiek máme vďaka Katke nielen príjemnú spomienku na popoludnie strávené v botanickej záhrade, ale aj prenádherné fotky!!! ĎAKUJEME a veľa úspechov prajeme..”
Martina J.

♥♥♥♥♥

“Katka je úžasná tvorivá fotografka, ktorá z Vás vytiahne na fotku to najlepšie! 🙂 Fotenie s ňou je zábavné a výsledok v podobe krásnych fotiek je hodný jedine excelentých 5tich hviezdičiek! 🙂 Veľké ďakujem! :)”
Nikol Z.

♥♥♥♥♥

“Ďakujeme Katke za nezabudnuteľné popoludnie v Botanickej záhrade. Napriek obavám bolo naše prvé fotenie nenútené a vo veľmi priateľskej atmosfére. S kamarátkami sme si to užili dvakrát – pri fotení aj teraz pri prezeraní :)”
Jana V.

♥♥♥♥♥

“Katka ma perfektný cit a obrovskú trpezlivosť. Dostali sme fotenie ako svadobný dar a veľmi sme z našej spolupráce nadšení. Odporúčam jej prácu všetkými desiatimi!”
Pavlínka V.

“Katka je najviac trpezlivá a láskavá… popri tom samozrejme výborná fotografka s citom..”
Michal V.

♥♥♥♥♥

“Vďaka Katke sa stala naša dovolenka na zelenom ostrove Korfu naozaj nezabudnuteľná a odniesli sme si z nej krásny suvenír v podobe profi fotiek, ktoré priam dýchajú pohodou a radosťou. Katka z nás dokázala dostať to najlepšie a výsledok stojí naozaj za to 🙂 Ako bonus pri fotení sme si užili jej príjemnú spoločnosť a obdiv si zaslúži jej trpezlivý a kreatívny prístup k foteniu. Katka naozaj dokáže svojím objektívom zachytiť čaro okamihu a jej fotky majú ozajstný feeling. Vrelo odporúčam každému, kto chce mať na svoju dovolenku spomienky, ktoré nikdy nevyblednú..”
Veronika O.

♥♥♥♥♥

“Ďakujem za skvelý foto deň a krásne zábery! Z ,,obyčajných“ fotiek typu CV nakoniec bude jedinečná pamiatka. Páčila sa mi atmosféra počas fotenia, keďže som predtým nič podobné nezažila a pri Katke som sa cítila naozaj dobre a sama sebou, a to je to najdôležitejšie 😉 Tiež bolo výborné, že celá akcia prebiehala vonku, na prirodzenom svetle 🙂 Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí váhajú!”
Soňa K.

♥♥♥♥♥

“Ďakujeme Katke za nádherné fotenie v Botanickej záhrade. Mala nápady, skvelé oko a veľa trpezlivosti na fotenie s našou malou slečnou. Zachytila pre nás nádherné momenty, o ktoré sa aj vďaka nej, budeme môcť podeliť s našimi blízkymi.”
Veronika L.

♥♥♥♥♥

“Fotky pre radosť nie sú žiadne prázdno-pekné štylizované pózovačky, ale zážitkové fotenie, ktoré má drive 🙂 Katka je profík, čo sa vie nadchnúť pre nápad a po ceste nadchne aj vás. Výsledok je originálny, fotogenický a bude vám robiť radosť. Odporúčam!”
Monika E.

♥♥♥♥♥

“Veľmi zábavný zážitok 🙂 Katka je talent! Žiadne násilné štylizovanie – hlavná je prirodzenosť, emócia a moment. Výsledok, úprava, výber je vkusný a krásny :). Ďakujeme ešte raz.”
Zuzka H.

♥♥♥♥♥

“Napriek tomu, že fotenie nemám veľmi v láske, pri Katke som ani nevedela, že stojím pred nejakým objektívom. No a výsledné fotky? Na niektorých ani ja sama neverím, že som to ja :-))))) Top zážitok!”
Katka K.