Radosť

by admin

Radosť v názve Fotky pre radosť nie je náhodou..  🙂 Fotím pre radosť – moju aj vašu a vždy sa snažím o to, aby ste sa k spoločne nafoteným fotkám vracali s láskou, radosťou a úsmevom na tvári. VAŠA RADOSŤ a spokojnosť je pre mňa na prvom mieste a je pre mňa tou najkrajšou odmenou..

❤️❤️❤️❤️❤️

„Najlepšia vec, aká sa mohla našej firme stať je tá, že sme spoznali tak neskutočne talentovanú umelkyňu, fotografku, a nesmierne šikovnú osobu akou je Katka z Dream & live. 
Vďaka Katke naša firma zaznamenala ten najväčší progres od svojho vzniku, a to len za necelé štyri mesiace odkedy pre nás Katka pripravila prvú fotku. Nikdy sme ani len netušili, ako krásne fotky a produkty dokážu vyzerať a čoho je naozaj talentovaný fotograf schopný, ak má pre fotenie nadanie, cit, vášeň, chuť, estetické cítenie, talent a nadšenie. Katka má nielen všetky atribúty dokonalej umelkyne a fotografky, ale k tomu všetkému navyše je to ten najmilší človek, s akým sme kedy spolupracovali. Na každý email sa obzvlášť tešíme, pretože je plný optimizmu, skvelých nových inteligentných nápadov a vysokej profesionality. Každému by sme úprimne priali, aby si našiel „svoju dream&live Katku“ pretože to je potom radosť pracovať a spolupracovať s ľuďmi. 
Každá jedna fotka, ktorú dostaneme od Katky je dokonalá. Bez akéhokoľvek preháňania, naozaj sú fotky dokonalé a potvrdzuje nám to aj naše okolie. Kompozícia, emócia, farby, symetria, celkové spracovanie a finálna úprava, nekonvenčné nápady sú niečo tak nádherné s čím sme sa doteraz na slovenskom a českom trhu ešte nestretli. Táto recenzia by sa kľudne dala napísať na desiatky strán plných úprimných slov a toho, ako úžasná je Katka – ako človek ale aj fotografka. No najlepšie urobíte, ak si pozriete jej tvorbu, napríklad na Instagrame – budete očarení a to ani zďaleka nie je všetko, čo Katka dokáže..“
Maťka S. – Dreamlove

„Katka je veľmi šikovná a milá baba. Čo sa týka fotiek, komunikácie, ochoty, samotného fotenia, všetko na 1***. Výsledok stojí skutočne za to :)“
Nika Ž.

“S Katkou sme fotili pre naše porfólio a web stránku organizácie. Musím povedať, že je profi nielen v rodinných fotkách a portrétoch ale aj business fotografovaní. Vybrala miesto, naladila atmosféru a stres opadol, viedla nás s úsmevom vo veľmi príjemnom priateľskom duchu tak, aby sme sa uvoľnili a mali radosť z fotenia. Určite služby odporúčam a aj využijem v budúcnosti, či už súkromne alebo profesne.”
Mirka T. – EduCoach

“Katku poznám už niekoľko mesiacov. Spolupráca s ňou je vždy pre mňa fascinujúca a ďaleko prevyšuje moje očakávania. Katka totiž nie je bežná fotografka. Čo ju robí výnimočnou, je jej vzťah k práci, ktorú má naozaj rada. Jej osobnosť je mimoriadna aj tým, že Katke skutočne záleží na šťastí druhých ľudí. Presvedčila som sa o tom aj prostredníctvom jej magazínu a v mnohom inšpiratívneho zápisníka Tajomstvo udržateľného šťastia. Hlavná téma všetkých jej textov je schopnosť človeka splniť si svoje sny a dosiahnuť šťastie. Spolupráca s Katkou je výnimočná aj vďaka jej umeleckému nadaniu. Má neprehliadnuteľný rukopis, ktorý je čitateľný a pre ňu charakteristický. Svoju pôsobivú osobnosť vkladá do každej jednej fotky, zároveň však rešpektuje predstavu svojho klienta. Je ústretová, zodpovedná a profesionálna. Vždy sa teším na každú ďalšiu príležitosť spolupracovať s fotografkou Katkou Sedlákovou.”
Danielka S. – Kúsok dobra zákusok

“Ďakujem Katka za prenádherné fotky mojich produktov. Profesionálna, zároveň sme zažili kopec srandy. Poradí, podporí. Obdivujem kreativitu, nasadenie. 6 hodinové fotenie dá Katke ešte viac energie a nápadov 🙂 Odporúčam Katku nielen na fotenie rodiniek, ale budete maximálne spokojní AJ s produktovými fotkami. Či už v interiéri alebo exteriéri. Maximálna SPOKOJNOŤ. Teším sa znovu na tohtoročné fotenie. Ďakujem miliónkrát.
Veronika K. – Ladyboss

“Katka pre mňa fotí už viac ako 6 rokov.. Za tú dobu sme spolupracovali na množstve fotení: od produktových, cez rôzne eventové spolupráce až po rodinné fotografie – kedže sme sa za tú dobu stali aj blízkymi priateľkami. Čo je pre mňa na Katke výnimočné, je jej dar vidieť hotové fotky už pred samotným fotením. Jej profesionalita, pokora, schopnosť počúvať, cit pre detaily. Jej “rukopis” by som rozpoznala medzi desiatkami iných fotiek. 
Fotky pre radosť sú prirodzené, vyžarujú teplo a pri ich pozeraní sa budete usmievať.. Sú totiž “ako živé”.. :)”
Janka J. – La Caramela

“Budapešť som si už dávnejšie zamilovala vďaka jej osobnému čaru a atmosfére, a na základe Katkinej doslova rozprávkovej a princeznovskej tvorby som vedela úplne naisto, že to bude nezabudnuteľný zážitok, ktorý ma vždy zahreje pri srdci, kedykoľvek si naň spomeniem.. Samotné fotenie sme uskutočnili pri Rybárskej bašte, ktorá úplne zodpovedá romantickému a rozprávkovému zážitku. Rozprávkovému preto, lebo nielen samotná pamiatka vyzerá ako hrad pre princeznú, ale Katka aj zo mňa urobila princeznú. 🙂 Najväčšou ozdobou bola pre mňa prekrásna modrá tylová sukňa posiata flitrami, po akej som vždy túžila, a čarovná, ručne vyrábaná korunka, ktorá akoby patrila víle.  Všetko to umocňoval skorý ranný čas, vďaka ktorému pri bašte takmer nikto nebol, a tak som to celé mohla vnímať ešte intenzívnejšie. Čerstvý ranný vzduch, prvé ospalé lúče slnka, vaša obľúbená pamiatka a iba vy. Vychutnať si tento jedinečný pocit rozhodne stojí za skoré vstávanie! Výsledné Fotky pre radosť sú krásnou spomienkou na šťastné okamihy, ku ktorým sa vždy budete radi opakovane vracať.. Sú jemné, radostné, snové a naplnené láskou.. nielen Katkinou (ktorú do svojej inšpiratívnej tvorby vkladá) ale aj tou vašou..“
Terezka B.

“Katku odporúčam všetkými desiatimi! Je to extrémne milá a neskutočne šikovná fotografka. Celé fotenie sa nieslo vo veľmi pozitívnom duchu, Katke sa podarilo u nás odbúrať počiatočnú nervozitu, ktorú sme mali a veľmi sme si fotenie užili! S výsledkom sme maximálne spokojní, fotky sú nádherné! (Krásne boli aj neupravené a po úprave už ani nehovorím!) Strávili sme s Katkou skvelý podvečer, bol to krásny zážitok! Fotenie s Katkou je proste radosť :)!”
Simi
“S Katkou sme fotili už viackrát a s výsledkom sme boli vždy spokojní. Je úžasná fotografka, ktorá vytvorí na fotení skvelú náladu a celé fotenie je tak veľmi príjemné. Katka vždy splní predstavy ohľadom fotenia. Môžem odporučiť :)”
Janči

“S Katkou pravidelne fotíme pre firmu, v ktorej pracujem – Tuli vaky. S prácou sme nadmieru spokojní, dodala našim produktom dušu a fotkám atmosféru. Vrelo jej prácu odporúčam.”
Radka M.S.

“Ak chcete zažiť príjemné chvíle slávy pred objektívom, vrelo odporúčam túto jemnú krásku – Katku. V jej prítomnosti sa cítite uvoľnene, je cítiť ľahkosť momentu a dokážete sa znovu zamilovať do osoby, s ktorou sa na fotkách objavíte. Má cit pre detail, je zanietená a trpezlivá. Pri našom prvom stretnutí a teda aj fotení sme sa po počiatočných minútach už vôbec neostýchali a konečne mám aj ja pekné fotky s mojím milovaným snúbencom. Hľadá rôzne spôsoby ako zachytiť krásu prítomného okamihu a vo výsledku sa jej to podarí. Záver je krajší než to, čo očakávate a ostanete večne potešení.. ♥”
Ivka G.

“Jedno z najpríjemnejších fotení, aké som kedy zažila. Vôbec som nemala pocit, že som pod tlakom, alebo ma tlačí čas. Príjemné, plné smiechot a výsledok je očarujúci. Odporúčam všetkými dvadsiatimi :)!”
Timka B.K.

“Katka nám do bodky splnila predstavu o svadobných fotkách. Vďaka nej máme vysnívané fotky, ktoré nám budú pripomínať náš krásny deň ♥ ďakujeme!”
Barborka K.

“Toto bolo pre mňa asi najpríjemnejšie fotenie, keďže sa nerada fotím a s výsledkom som nanajvýš spokojná! 🙂 S Katkou sa úžasne komunikovalo a ešte som nezažila taký prístup, že si dokonca bola vopred overiť miesto fotenia, ktoré som vybrala a poradila, ako by to bolo najlepšie.. ;)”
Zuzka B.

“Nikdy som nemala v obľube fotenie a státie pred objektívnom mi vždy doslova naháňalo strach. S Katkou som mala tú česť absolvovať niekoľko fotení a musím povedať, že pri žiadnom z nich mi ani len nenapadlo cítiť sa zle! Okrem toho, že fotenia s ňou sú vždy príjemné, pokojné a dokonca aj zábavné, v jej prítomnosti sa vždy cítim veľmi dobre a nemám žiadne obavy s výsledku, ktorý bol vždy perfektný. Katka je človek, s ktorým sa dokážem okamžite uvoľniť a zabudnúť na všetky starosti a aj vďaka tomu si dokážem fotenia s ňou užiť. Dokáže vytvoriť neobyčajnú atmosféru aj na tých najobyčajnejších miestach a ja osobne nesmierne oceňujem jej usmerňovanie, ktoré je presné, no zároveň citlivé, čo je podľa mňa pri fotení obzvlášť dôležité. Určite by som Fotenie pre radosť srdečne odporučila každému kto sa fotí rád a aj každému, kto sa – podobne ako ja kedysi – fotenia obáva, pretože si podľa mňa každý zaslúži aspoň jeden neobyčajný foto zážitok v Katkinej prítomnosti.. ♥”
Dominika B.

“Úžasné focení! Lepší fotografku jsme si snad ani nemohli přát, opravdu. Katka je tak přirozeně milá a usměvavá a umí tu radost předávat dál, což se ve finále projeví i na focení samotném. A jestliže je někdo taky pro focení tak “nepoužitelné dřevo” jako my, tak věřte, že s vámi Katka dovede udělat zázraky. Moc jsme si to celé užili a máme do sbírky další krásný a nezapomenutelný zážitek  Děkujeme!”
Martin P.
“Jedním z mých snů bylo focení v levandulovém poli, které se díky mému nastávajícímu muži a taky tobě stalo skutečností. Stále na ten den moc ráda vzpomínám a jsem vděčná za to, že z něj máme tak nádherné fotky na památku právě od Tebe. Pevně doufám, že se spolu ještě někdy při nějakém focení uvidíme  Moc se na to setkání už teď těším.”
Veronika P.

“Katka je na pohľad veľmi skromná a výborne fotí. Vedela poradiť miesto, vhodné obdobie aj oblečenie na rodinné fotky. Z niektorých fotiek sme si dokonca spravili obrazy do interiéru. Kto chce, aby jeho fotky zachytávali atmosféru a pocit, určite by sa mal zveriť do jej fotografických rúk.”
Michal H.

“Srdce.. emócie.. profesionalita.. Tak sa dá vystihnúť fotenie s Katkou z Fotky pre radosť. Cit pre perfektné zachytenie jedinečných okamihov spolu s precíznou úpravou nám priniesol  dlhotrvajúcu radosť z krásnych fotiek. Počas fotenia bolo cítiť, že fotografka Katka má sama radosť z toho, že môže prinášať radosť iným.. Venovala nám dostatok času a jej láskavý prístup nám priniesol veľmi pekný zážitok. Čerešničkou boli unikátne fotky, ktoré predčili naše očakávania. Naozaj úprimne želáme veľa úspechov pri plnení snov a zo srdca ďakujeme za „darček, na ktorý sa nezabúda..“
Soňa Č. s rodinou

“Ďakujeme za rozprávkový zážitok a nádherné fotky. “Zobrať” ťa aj s Tomim na svadobnú cestu bol super nápad. Nikdy na ten deň nezabudnem. Ak váhate, či sú svadobné portréty z honeymoon dobrý nápad, tak s tým prestaňte a napíšte Katke. Ja sa na ne neviem vynadívať a už sa teším, keď ich dám do nejakej krásnej knihy a budem držať aj reálne v rukách.”
Veronika Š.

“Katka má úžasný cit pre fotografiu! Zažila som s ňou hneď niekoľko fotení a vždy dopadli na výbornú. Rozhodne odporúčam. Za mňa maximálna spokojnosť.” 
Linda B.A.

“Amazing warm hearted beautiful woman and photographer who captures our most special treasured moments in life. Her photos are full of love and joy, she uses natural light only which mean the pictures are full of truely real and special energy. I recommend Katka to everyone and thankyou so much for these wonderful photos we will treasure forever.”
Abbie P.

“Čo odlišuje dobré výsledky od tých dychberúcich je cit, vášeň, porozumenie tomu čo robím a už pri produkte vycítiť aký je, v akých fotkách/záberoch bude vynikať a skvelo vyzerať. Katka má jedny z najkrásnejších produktových fotiek aké som kedy videla. Dokáže vnímať príbeh značky a zachytiť ho vo fotkách, farbách, štylizácii. Má obzvlášť oko pre všetko čo je ženské, jemné, romantické a dokáže to skrz fotky vyjadriť. Fotila mi produkty Self a rovno som ju oslovila o ďalšiu spoluprácu, pretože viem, že výsledok bude rozhodne krásny ♥ Ďakujem a moc držím palce!”
Bea – Gravitas

“Katkine fotky som dlho obdivovala a bola to láska na prvý pohľad. Ani by mi nenapadlo, že takú krásu by vedela vyčarovať aj so mnou, ale keď sa nám podarilo spojiť a vychytať ešte aj rozkvitnutú sezónu v meste, Katka zo mňa dokázala vyčarovať hotovú princeznú! Viete, aké to je, keď sa predstavujete na krásnej fotke, ale zvyčajne to v skutočnosti vyjde úplne inak? Tak s Katkou to vyjde ešte krajšie, ako si predstavujete! A budete sa cítiť ako s dobrou kamarátkou, čo je na tom celom najlepšie ♥ Ďakujem Kati za splnenie sna!”
Mirka G.

“Katka má neskutočné kompozičné cítenie a zmysel pre detail. Dokáže bez problémov zhmotniť vaše predstavy, avšak najideálnejšie je nechať jej pri fotení voľnú ruku a nebáť sa dôverovať jej. Fotky sú jemné, čisté a zaručene vám vyčarujú pocit radosti a úsmev na tvári ♥”
Silvia Š.

“Ku Katke som sa dostala úplne náhodne, ale o to väčšiu stopu nechala v mojom živote.. 🙂 Začalo sa to fotením v Paríži, odkiaľ vznikli neskutočne krásne zábery – málo ľudí/fotografov má taký cit na to ako Katka, ktorá zachytila tie najkrajšie momenty – a pokračovalo to jedinečným magazínom.. 🙂 Už teraz sa neviem dočkať, kedy sa opäť postavím pred objektív šikovnej fotografky :)”
Klaudia F.

“Ďakujeme za krásne fotky z rodinného fotenia. Mali sme pri fotení veľkú pohodu. Katka s nami strávila pol dňa a podarilo sa jej zachytiť krásne momenty.”
Petra L.

“S Katkou nás dala dokopy, ako to už býva, náhoda. Fotky pre radosť som sledovala už dlhšie a vždy mi spríjemnili túlanie sa po sociálnych sieťach 🙂 Neskôr som zistila, že s Katkou máme spoločnú známu, odhodlala som sa ju osloviť a už sa vytešujem z prekrásnych, jemných, ba až snových produktových fotiek mojich náušničiek. A ako bonus k tomu, Katka je až anjelsky milá a zasnená bytosť, s ktorou je radosť nielen spolupracovať, ale aj pokecať :)”
Danka – Štebotavo

“Vďaka Katke máme konečne aj my tie najúžasnejšie fotky z nášho levanduľového poľa, ktorými sa odvtedy pýšime kadiaľ chodíme 🙂 Je vidieť, že ju jej práca baví, je profesionálka a vie sa spolu s vami nadchnúť pre vec a vytvoriť vám fotografie presne podľa vašich tajných predstáv 🙂 Bolo nám skutočne cťou, že sme sa stali súčasťou jej jedinečného projektu – magazínu Dream & live, ktorý je najlepším odrazom jej talentu na fotografovanie a citu pre farby a detaily a toho, že je naozaj ,,makač” a ide si za svojimi snami 🙂 Držíme palce a tešíme sa na ďalšie novinky! ♥”
Simona a Tatiana – Levanduland

“Vďaka časopisu Svadba sme mali možnosť stráviť jednu úžasnú aprílovú sobotu s fotografkou Katkou, ktorá nás veľmi prekvapila svojou otvorenosťou, nápadmi, priateľskosťou, ústretovosťou, pokorou a najmä profesionalitou. Jej fotky vždy zachytia nielen to, čo treba, ale omnoho omnoho viac. Katka má cit pre ľudí a pre svoju prácu 🙂 veľa úspechov naďalej 🙂 a ĎAKUJEME ♥”
Dominika F.

“Katka je talent. Fotky, ktoré pre moje produkty urobila, mi doslova vyrazili dych :)! Pomohla mojim sviečkam Jemnô dodať ten správny šmrnc a atmosféru. Spolupráca bola veľmi príjemná, s Katkou sa skvele komunikuje, je promptná a výsledok stál za to. Určite odporúčam, a nie len na produktové fotenia ;)”
Baška – Jemnô

“Možnosť fotiť s Katkou je vec, za ktorú som v roku 2016 najviac vďačná. Nielenže je perfektná fotografka a dokáže úplne krásne pretaviť predstavu do fotky, ale je aj skvelým človekom! Ďakujem za to, že som ju mala možnosť spoznať a pracovať s ňou!”
Peťka Č.

“Katka fotila našu rodinu. Našla nádhernú prírodu a jej jedinečný a príjemný prístup k foteniu vytvoril fotky, o ktorých môžete len snívať. Máme pamiatku na celý život. Ďakujeme Katka, si super!”
Eduard M.
“I would love to say thank you Katka once more, for the amazing pictures you have made. Also for the high quality work and professionalism. For sure we will make another shooting in future.”
Flavia M.

“S Katkou sa pozname od “výšky” a už vtedy ma jej umelecké nápady fascinovali 😉 Potom prišlo naše prvé spoločné sesterské fotenie – koopec srandy, uvoľnená atmosféra a nádherne fotky 🙂 Druhé fotenie bolo s mojím drahým a už sme boli ako-tak zohratí, Katka mala super nápady a zase to bol úžasný zážitok, ešte lepší ako prvýkrát 🙂 A zatiaľ naša posledná spolupráca – zásnuby v Paríži – to sa nedá opísať, proste radosť, zábava, pohoda, profesionalita, a ako bonus náš vlastný časopis!!! Ako inak to môže pokračovať, než svadobné fotenie? Pre mna TOP fotografka s neuveriteľnými nápadmi, s citom pre detail a jedinečným spracovaním výsledku 🙂 A to sa nerada fotim… :D”
Saša B.

„Časopis na mieru je čerešničkou na torte. Je to proste TOP! Najprv som si myslela, že si len niekde založíme a zarámujeme fotky z Paríža a možno časom spomienky vyprchajú. Ale tým, že sme písali svoje dojmy a pocity PRED a PO, je to jedinečné a bude nám to stále pripomínať, ako sme sa vtedy cítili a ako sme ten výnimočný moment prežívali. Aj fotky nám pripomenú ten skvelý okamih, ale keď si človek spätne číta svoje vlastné slová, je to veľmi intímne a vždy sa znova ocitnem tam pod Eiffelovkou..“
Saška B.

“Ďakujem naozaj krásne Katke, že mi ukázala, že profesionálne fotenie môže byť aj milé, veselé a hlavne prirodzené 🙂 Hneď na začiatku zo mňa opadla nervozita a už to bolo len o radosti a tešení sa na krásne fotečky :)) Určite by som si to ešte rada zopakovala 😉 Ďakujeeeem a odporúčam!!!!”
Lenka G.

“Po roku a pol hromadenia rozmazaných rodinných fotiek máme vďaka Katke nielen príjemnú spomienku na popoludnie strávené v botanickej záhrade, ale aj prenádherné fotky!!! ĎAKUJEME a veľa úspechov prajeme..”
Martina J.

“Katka je úžasná tvorivá fotografka, ktorá z Vás vytiahne na fotku to najlepšie! 🙂 Fotenie s ňou je zábavné a výsledok v podobe krásnych fotiek je hodný jedine excelentých 5tich hviezdičiek! 🙂 Veľké ďakujem! :)”
Nikol Z.

“Ďakujeme Katke za nezabudnuteľné popoludnie v Botanickej záhrade. Napriek obavám bolo naše prvé fotenie nenútené a vo veľmi priateľskej atmosfére. S kamarátkami sme si to užili dvakrát – pri fotení aj teraz pri prezeraní :)”
Jana V.

“Katka ma perfektný cit a obrovskú trpezlivosť. Dostali sme fotenie ako svadobný dar a veľmi sme z našej spolupráce nadšení. Odporúčam jej prácu všetkými desiatimi!”
Pavlínka V.
“Katka je najviac trpezlivá a láskavá… popri tom samozrejme výborná fotografka s citom..”
Michal V.

“Vďaka Katke sa stala naša dovolenka na zelenom ostrove Korfu naozaj nezabudnuteľná a odniesli sme si z nej krásny suvenír v podobe profi fotiek, ktoré priam dýchajú pohodou a radosťou. Katka z nás dokázala dostať to najlepšie a výsledok stojí naozaj za to 🙂 Ako bonus pri fotení sme si užili jej príjemnú spoločnosť a obdiv si zaslúži jej trpezlivý a kreatívny prístup k foteniu. Katka naozaj dokáže svojím objektívom zachytiť čaro okamihu a jej fotky majú ozajstný feeling. Vrelo odporúčam každému, kto chce mať na svoju dovolenku spomienky, ktoré nikdy nevyblednú..”
Veronika O.

“Ďakujem za skvelý foto deň a krásne zábery! Z ,,obyčajných“ fotiek typu CV nakoniec bude jedinečná pamiatka. Páčila sa mi atmosféra počas fotenia, keďže som predtým nič podobné nezažila a pri Katke som sa cítila naozaj dobre a sama sebou, a to je to najdôležitejšie 😉 Tiež bolo výborné, že celá akcia prebiehala vonku, na prirodzenom svetle 🙂 Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí váhajú!”
Soňa K.

“Ďakujeme Katke za nádherné fotenie v Botanickej záhrade. Mala nápady, skvelé oko a veľa trpezlivosti na fotenie s našou malou slečnou. Zachytila pre nás nádherné momenty, o ktoré sa aj vďaka nej, budeme môcť podeliť s našimi blízkymi.”
Veronika L.

“Fotky pre radosť nie sú žiadne prázdno-pekné štylizované pózovačky, ale zážitkové fotenie, ktoré má drive 🙂 Katka je profík, čo sa vie nadchnúť pre nápad a po ceste nadchne aj vás. Výsledok je originálny, fotogenický a bude vám robiť radosť. Odporúčam!”
Monika E.

“Veľmi zábavný zážitok 🙂 Katka je talent! Žiadne násilné štylizovanie – hlavná je prirodzenosť, emócia a moment. Výsledok, úprava, výber je vkusný a krásny :). Ďakujeme ešte raz.”
Zuzka H.

“Napriek tomu, že fotenie nemám veľmi v láske, pri Katke som ani nevedela, že stojím pred nejakým objektívom. No a výsledné fotky? Na niektorých ani ja sama neverím, že som to ja :-))))) Top zážitok!”
Katka K.